Výrobky

Nový trend


Jistě jste si už i vy všimli trendu, který se v poslední době velmi rozmohl. Málokterý zákazník si ve velkoobchodě bere zpoplatněnou igelitovou tašku. Většina z nich vyndá z kabelky nebo kapsy látkovou tašku.

Takové látkové tašky už nejsou jen praktickým pomocníkem při nákupech. V poslední době se z nich stal doslova módní trend. Mladí lidé tak vyjadřují svou šetrnost k přírodě. Pro mnoho firem je to tedy vynikající způsob, jak dát na odiv své logo a zároveň nabídnout svým klientům něco, co skutečně chtějí. Pokud hledáte obchod, který by vám látkové tašky potiskl, nabízíme vám naše služby. Jistě vás zajímá, proč si vybrat zrovna náš obchod. V současné době je konkurence firem, poskytujících reklamní potisky skutečně veliká, proto je nutné, nabídnout klientům něco navíc. My vám nabízíme spolehlivé služby. Naše firma má v této oblasti bohaté zkušenosti. Nabízíme vám:

látková taška

•            potisk formou sítotisku, transferu nebo přímými barvami
•            přesné vyobrazení detailů a dodržení vámi vybrané barevnosti
•            tiskneme plastizolem a vodovými barvami
•            nabízíme také variantu BIO s ekologickým potiskem
•            vybrat si můžete z několika efektů(puff, imitace kůže, glitr, 3D, metalické, reflexní, fluorescentní barvy

nákupní taška

To samozřejmě není všechno. Jistě vás zajímá, jaké jsou naše ceny. Můžeme vás ubezpečit, že jsou nízké a dostupné. Naše firma je spolehlivá a vždy přesně dodržíme, na čem jsme se dohodli. Datum dodání je pevné a můžete se na něj spolehnout. Naše firma vás nezklame. Velký výběr barev, materiálů či délky uch je samozřejmostí. Kromě látkových tašek vám nabízíme také batůžky a sáčky, jutové tašky, papírové tašky, skládací tašky a další. Máme skutečně bohatý sortiment, který se vyznačuje vysokou kvalitou. Podívejte se do našeho e-shopu, kde najdete základní modely. Jsme ochotni vyslyšet vaše přání a dohodnout se s vámi na všech detailech vaší objednávky.