Dům a byt

Přímotop v koupelně


Pokud doma máte malé děti, určitě se rády koupají a večerní koupání je vlastně takový malý rituál celé vaší rodiny. Ne každá koupelna je vybavena topením, které by udržovalo v koupelně požadovanou teplotu. Zvláště obyvatelé panelákových domů vědí moc dobře, co znamená sprchování nebo koupání v koupelně, která je zcela bez topení a teplota zde je na bodu mrazu. V takovém případě je velmi lehká pomoc. topeníRychle a účinně vaši koupelnu vám pomůže vyhřát infrazářič. Toto malé topidlo je velmi účinné a při jeho montáži není zapotřebí žádného speciálního nářadí.
 topení

Víkendový pobyt na chalupě

Kdo by se netěšil na víkendový pobyt v přírodě na chalupě. Každý z nás během pracovního týdne řeší spoustu úkolů a odjezd na chalupu je vlastně takovým malým útěkem před každodenními povinnostmi. Chalupa, kterou obýváme pouze o víkendech, je v zimních měsících pořádně promrzlá a studená a snem každého chalupáře je okamžité vyhřátí veškerých jejich prostor. Toho se dá velmi lehce zařídit vkusným, moderním a velmi účinným infrazářičem. Záleží jen a jen na vás, kam si toto moderní a úsporné topidlo přistavíte nebo připevníte. Dopřejte si luxus, který vás bude hřát za málo peněz.
 

Když se zahradní párty protáhne

Letní období každý využívá k různým akcím, které se můžou protáhnout i do pozdních večerních hodin. Taková zahradní párty, kde se sejde spousta přátel a známých je pro každého zpestřením a zábavou a letní období je k tomu přímo stvořeno. Je jedno, jestli vytvoříte posezení na terase nebo v zahradním altánu, v každém případě se v pozdějších hodinách začnou někteří ozývat s tím, že je jim již zima. Abyste skvělou a rozjetou zábavu nemuseli utnout v nejlepším, pořiďte pro takové zmrzlíky jedinečné a skvělé topidlo, které všechny okamžitě zahřeje. Venkovní infrazářič můžete připevnit na stěnu altánu nebo terasy.