Nezařazené

Užijte si a dostaňte se do formy

V současnosti je velmi vyhledávaným způsobem k tomu, jak si užít volný den to, pokud spojíte příjemnou aktivitu i s tou sportovní. Vynikajícím místem, kde toho můžete dosáhnout, je skákání na trampolíně vJumpParku. Dokonalý pohyb díky moderním trampolínám, při kterých se i efektivně hubne, si zamilují všechny věkové kategorie.

skákání na trampolíně

Představte si neomezené možnosti

V tomto populárním parku na vás čeká zábavní program, ve kterém budete mít nespočet možností k tomu, jak prožít neopakovatelný den s vašimi dětmi nebo přáteli. Není totiž vhodný pouze pro malé ratolesti, ale věřte, že všechny dostupné trampolíny unesou i větší váhovou zátěž a vybláznit se na nich můžou všichni.

Neseďte doma, ale skákejte u nás

Je pochopitelné, že toužíte po odpočinku zejména v době, kdy nemusíte jít do práce. Nudit se však nemusíte a můžete ho dosáhnou i formou aktivity, která vám naopak nevezme všechny síly, ale dodá vám potřebnou energii a radost z báječně stráveného dne.
Poznejte, jaké to je vrátit se do dětství díky tomu, že se odreagujete na trampolíně.V JumpParku na vás bude čekat velké množství atrakcí, na kterých budete skákat dle libosti nebo i program v doprovodu kvalifikovaného trenéra, který vás naučí nové triky a ukáže vám způsob, jak díky skákání můžete zhubnout.
Taktéž platí, že v případě, že máte v plánu zorganizovat narozeninovou oslavu vašeho dítěte na neobvyklém a současně dynamickém místě, nemusíte už vymýšlet, kde to bude. Věřte, že tento program bude pro vaše dítě a jeho kamarády tou nejlepší volbou, kterou zvolíte.

kluci na trampolíně

Vhodné pro teambuilding

Snažíte se z pozice zaměstnavatele vymyslet adekvátní zábavu pro vaše zaměstnance, kteří rovněž potřebují čas od času vypnout? Vyberte se s nimi na místo, kde si odpočinou od pracovního nasazení a utuží vztahy mezi sebou tím, že si dopřejí sport, porci smíchu a neformální atmosféru.